برش لیزر مس

برش لیزری مس و ورق مسی برای صنایع متفاوتی همچون مجسمه سازی ، تابلوسازی ، ظروف و وسایل آشپزخانه و … کاربرد دارد که با توجه به دقت و سرعت بالا بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

برش ورق مسی با لیزر

با توجه به مزایای برش لیزری و قابلیت برش انواع فلزات همچون برش لیزری آلومینیوم ، ورق گالوانیزه، ورق های مسی و … استفاده از دستگاه های CNC جایگزین بسیار مناسبی است که مورد استقبال صنایع مختلف قرار گرفته است.

برش لیزر با دستگاه های برش لیزری به این صورت انجام می شود که طرح ( نقشه ) مورد نظر به کمک نرم افزارهای طراحی برش لیزری ایجاد شده و فایل آن به دستگاه داده می شود، سپس دستگاه با دقت بسیار بالا با استفاده از لیزر، طرح مورد نظر را روی ورق مسی برش می دهد (ذوب می کند).

برش لیزری ورق مس

مزایای برش ورق مسی با دستگاه CNC

این روش مزایای بسیاری دارد که مهم ترین آن کاهش هزینه ها ، کاهش ضایعات و صرفه جویی در زمان است.

همچنین در روش های سنتی و قدیمی ، ابتدا ورق را داغ می کردند و سپس آن را برش می دادند که این روش باعث خم شدن و تاب افتادن در فلز می شود. همچنین برش به روش های سنتی زمان و هزینه بیشتری دارند و به نیروی انسانی نیاز است. در صورتی که در دستگاه های برش لیزری فقط به یک اپراتور نیاز است و تمامی قطعات یکسان ، دقیق و سریع برش خورده و تولید می شوند.

حد ضخامت برش در دستگاه های لیزری برای فلزات مختلف و دستگاه های مختلف متفاوت است و برای مس معمولا ۶ میلی متر می باشد.

آراکس لیزر

مجموعه آراکس لیزر ارائه دهنده خدمات برش لیزری فلزات با بهره مندی از پیشرفته ترین دستگاه های سوئیسی آماده ارائه خدمات به شرکت ها ، کارگاه ها و کارخانجات می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.