برش cnc فلز

برش cnc فلز : برش لیزر فلزات با دستگاه های CNC تکنولوژی است که به ما این امکان را می دهد انواع فلزات را با دقت بسیار بالا برش دهیم. همچنین سرعت کار نیز با استفاده از این دستگاه ها بسیار بالا می باشد. این نوع برش که امروزه برای فلزات مختلف ( آلومینیوم، استیل ، آهن ، برنج، گالوانیزه و …) به کار می رود خلاقیت و سرعت کار را افزایش داده و مزایای بسیاری دارد که ادامه ی این مقاله به بررسی آن می پردازیم.

برش لیزر فلزات

سرعت و دقت بی‌نظیر در برش لیزر فلزات امری اثبات شده و غیرقابل چشم‌ پوشی می‌باشد. خصوصا در دستگاه‌های نسل چهارم برش لیزر کمپانی بیسترونیک Bystronic سوئیس این دقت و سرعت کاملا تفاوت محسوسی را با نسل‌های پیشین ایجاد کرده است. در دستگاه‌های برش لیزر Bystronic که بیشتر در لیزر برش فلزات استفاده می‌شوند دقتی با تلورانس کمتر از ۲۰ میکرون حاصل می‌شود. بازگشت دستگاه برش لیزر به رفرنس اصلی دستگاه نیز دقتی کمتر از ۱۰ میکرون را حاصل می‌نماید.

برش cnc فلز

خدمات برش cnc فلز

مرکز برش لیزر آراکس با در اختیار داشتن مدرنترین و قویترین دستگاه های برش لیزر موجود در ایران (Bystronic سوئیس) با قابلیت برش لیزر بر روی انواع فلزات مانند آهن ، استیل ، آلومینیوم ، برنج ، برنز ، گالوانیزه و امکان منحصر به فرد برش روی انواع لوله و پروفیل ، آماده ارائه خدمات برش cnc فلز در غرب تهران و تمام نقاط کشور به صنعتگران محترم می باشد.

کاربرد برش های لیزری در صنعت

به طور کلی برش لیزر سی ان سی نقش مهمی در صنایع دارد و با سرعت ، دقت بالا ،‌ کاهش هدر رفتن متریال به کاهش هزینه ها کمک میکند. فناوری برش لیزر قابل اجرا در صنایع مختلفی همچون : تابلو برق ،تزئینات داخلی ، در و پنجره سازی ، لوسترسازی ، آسانسور سازی ، صنایع نظامی ، کشتی سازی ، تابلو و حروف سازی ،صنایع ساختمانی، برق و الکترونیک ، صنایع هوایی ، واشر سازی ، مدل سازی ، ماکت سازی و … می باشد و این صنایع می توانند از خدمات برش لیزر بهره مند شوند .

جهت اطلاعات بیشتر ، ثبت سفارش و مشاوره می توانید با مجموعه آراکس لیزر در ارتباط باشید .

One thought on “برش cnc فلز
  • دی 28, 1399 at 11:07 ق.ظ
    Permalink

    تابه حال دستگاهش رو ندیده بودم خیلی جالب بود … چقدر سریع و راحت !!

    Reply
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.