برش لیزر آهن

لیزر قادر به برش مواد مختلفی میباشد و برای صنایع گوناگونی از آن استفاده میشود. همچنین از لیزر برای برش طرح های سخت و پیچیده نیز بهره میبرند. یکی از عواملی که سبب افزایش سرعت در کار و کاهش هزینه های مراکز صنعتی میباشد، برش لیزری آهن است.

برش آهن با دستگاه های لیزری

در فرایند برش آهن با دستگاه های سی ان سی ( لیزری )، یک منبع پر توان با هدایت اشعه به سمت نقطه مورد نظر برای برش، سبب ذوب، سوختن و یا بخار شدن ماده میشود. در همین حین گاز پر فشاری باعث کنار رفتن مواد مذاب ناشی از برش فلز میشود تا محل برش داده شده پاک و سطح مورد نظر با بالاترین کیفیت برش داده شود.

خدمات برش لیزر آهن تهران

این روش موجب کاهش عمل پلیسه گیری شده و روند کار برش را سریعتر میکند. در برش آهن با تکنولوژی لیزر از گازهای کمکی نیز استفاده می شود که این گازهای کمکی عموما از نوع اکسیژن و نیتروژن هستند. گاز اکسیژن باعث افزایش قدرت و سرعت در برش دستگاه میشود و بسیار مناسب برش فلزات ضخیم است. در مقابل، گاز نیتروژن مناسب فلزات نازک تر است و کیفیت برش بهتری نسبت به گاز اکسیژن دارد. اما استفاده از آن برای فلزات ضخیم تر به جای اکسیژن، به طرز چشمگیری موجب افزایش هزینه نهایی برش می شود.

دقت و کیفیت

لیزر عملیات برش را به صورت یکنواخت انجام میدهد. یعنی این کار را بدون قطعی و مدارم انجام می دهد، بنابراین نتیجه نهایی بسیار تمیز تر و دقیق تر از روش های قدیمی است.

همچنین سرعت در برش لیزری سبب میشود تا بخش کمی از فلز در برابر حرارت اشعه قرار گیرد که همین امر موجب کاهش احتمال خمیدگی و تغییر شکل آهن می شود.

مزایا برش آهن با تکنولوژی لیزر

  • سرعت بالا که در کاهش هزینه های تولید موثر است
  • دقت فوق العاده و کاهش ضایعات
  • کاهش نیروی انسانی مورد نیاز
  • کیفیت بالا و عملکرد دقیق در دستگاه های لیزری
  • اتلاف انرژی کمتر
  • امنیت بالاتر نسبت به سایر روش ها

خدمات برش آهن در تهران

مجموعه برش لیزر آراکس با بهره گیری از جدیدترین و مدرنترین دستگاههای برش لیزری فلزات مختلف و همچنین دارا بودن نیروی انسانی متخصص، آماده قبول سفارشات شما مشتریان گرامی از سراسر ایران میباشد.

چنانچه قصد سفارش برش انواع فلزات را دارید میتوانند پیش از ثبت سفارش بخش نمونه کارهای برش این مجموعه را مشاهده نمایید. همچنین جهت ثبت سفارش و بهره مندی از خدمات این مجموعه اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.