جوشکاری لیزری فلزات

4.6/5 - (9 امتیاز)

جوشکاری فلزات یکی از بهترین و قدیمی ترین روشهای مورد استفاده در صنعت به منظور اتصال دو قطعه می باشد . این فرایند با نوع مواد مورد استفاده و یا محل انجام ان راه کارهای مختلفی را پیش روی مهندسان و تکنسین هایی که به نوعی با جوشکاری سرکار دارند قرار می دهد. جهت اطلاعات بیشتر و بهره مندی از خدمات جوشکاری و مونتاژ فلزات می توانید همین حالا با این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

واحد مونتاژ و جوشکاری گروه صنعتی آراکس با بهره گیری از نیروی فنی و مهندسی مجرب با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته اماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد .

خدمات جوشکاری غرب تهران

جوشکاری با قوس الکتریکی :

جوشکاری یکی از روش های تولید بوده و هدف از آن اتصال دائمی مواد به یکدیگر است به گونه ای که خواص اتصال برابر با خواص ماده ی پایه باشد . جوشکاری با قوس الکتریکی روشی جهت اتصال قطعات به یکدیگر در اثر جریان مداوم الکترون بین دو الکترود و یا الکترود و قطعه بوده و در نتیجه ی آن حرارت تولید می شود .

وجود هوا یا گاز جهت ایجاد قوس الکتریکی ضروری است و در شرایط خلا امکان جوشکاری وجود ندارد . جوشکاری قوس الکتریکی با گاز محافظ شامل دو روش MAG و MIG می باشد که تفاوت بین این دو در نوع گاز مصرفی جهت حفاظت از جوش است.

جوشکاری با گاز CO2 :

جوشکاری MAG همان جوشکاری با CO2 است که از دیگر گازهای مورد استفاده در قوس الکتریکی ارزانتر بوده و خاصیت حفاظتی بسیار بالایی دارد ولی به طول قوس حساس است و در زمان استفاده از این گاز باید طول قوس را ثابت نگه داشت . در جوشکاری فولاد معمولی بیشترین گازی که مورد استفاده قرار میگیرد CO2 می باشد و همان طور که گفته شد بزرگترین مزیت این گاز ارزان بودن آن است .

برای جوشکاری فلزات سخت و غیر سخت یکی از بهترین روش ها ، جوشکاری با گاز دی اکسید کربن یا همان CO2 است. با کمک این روش می توانید صفحات فلزی نازک را نیز جوشکاری کرده و باید تا حد امکان از گاز دی اکسید کربن مرغوب و عاری از رطوبت استفاده نمایید. همچنین سیم جوش مناسب استفاده کرده و توجه داشته باشیدکه قطعه زنگ زدگی نداشته باشد.

جوشکاری فلزات غرب تهران

مجموعه آراکس لیزر با بهره مندی از دستگاه های مدرن و تجهیزات پیشرفته آماده ارائه خدمات برش سی ان سی فلزات ، جوشکاری فلزات و خم کاری و مونتاژ می باشد. جهت ثبت سفارش و اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.