خدمات خمکاری برنج

4.5/5 - (2 امتیاز)

برنج یک آلیاژ محسوب می شود. آلیاژی که از دو فلز روی و مس ساخته شده است. به همین خاطر هم دارای خاصیت چکش خواری بیشتر نسبت به دوماده اولیه خود می باشد. از برنج در صنایع مختلفی به صورت های متفاوتی استفاده می شود که یکی از آنها خمکاری ورق برنج است. به این ترتیب می توان اشکال و لوازم مختلفی در صنایع ایجاد کرد.

برای اینکه بتوان ورق های مختلف را به اشکال دلخواه درآورد و فرم داد، از خمکاری استفاده می کنند. خدمات خمکاری آلیاژ برنج مانند خمکاری دیگر انواع فلزات، با استفاده از دستگاه های سی ان سی صورت می گیرد. به این ترتیب می توان ورق هایی با ضخامت چند میلی متر و با طول چند متر را خم کرد.

خمکاری برنج در تهران و کرج

آراکس لیزر خدمات خمکاری آلومینیوم را به مشتریان گرامی ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه نمایید.

دستگاه سی ان سی

عمل خمکاری، در واقع یک عمل مکانیکی است. به این صورت که با ایجاد فشار روی ورق، ورق در زاویه دلخواه خم شده و شکل می گیرد. برای انجام این کار، روش های مختلفی وجود دارند که پرکاربردترین آنها استفاده از دستگاه CNC است. یکی از دلایل استفاده از دستگاه های برک CNC برای خم ورق های برنج و دیگر فلزات، دقت بالا و روش کنترل عددی آن می باشد. با استفاده از این روش خمکاری می توان ورق هایی با ضخامت های مختلف را با دقت زیادی خم کرد.

کاربرد خمکاری ورق برنج در صنایع

همانطور که گفته شد خم ورق ها و لوله های برنجی، کاربرد زیادی در صنایع مختلف دارد. این عملیات را می توان در ابعاد و اندازه های مختلف و دلخواه انجام داد. برخی از این کاربرد ها و صنایع عبارتند از:

 • ساخت جعبه فلزی
 • صنعت ساختمان سازی
 • صنعت دامداری و کشاورزی
 • صنعت کشتی سازی
 • صنعت لوازم خانگی
 • صنعت دکواریسیون
 • کارخانه ها و …

خمکاری برنج با CNC

 

خدمات آراکس لیزر

آراکس لیزر با 7 سال تجربه و دارا بودن دستگاه های پیشرفته و مدرن آماده ارائه خدمات خمکاری برنج به مشتریان گرامی می باشد. از دیگر خدمات آراکس لیزر می توان به خمکاری ورق استیل با دستگاه CNC اشاره کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول
 • آراکس لیزر خدمات خمکاری ورق برنج را با چه روشی انجام می دهد؟
  این مجموعه برای ارائه خدمات خمکاری، از دستگاه های پیشرفته خم برک CNC استفاده می کند.
 • هزینه این خدمات چقدر است؟
  هزینه و مبلغ خدمات براساس پارامتر های مختلفی محاسبه می شود. در نتیجه نمی توان یک پایه قیمتی تعیین کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با مجموعه آراکس لیزر تماس بگیرید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *