ساخت هود آشپزخانه

4.5/5 - (2 امتیاز)

در آشپزخانه ها چه آشپزخانه منازل مسکونی و یا آشپزخانه های صنعتی رستوران ها و هتل ها، برای اینکه عواملی مانند رطوبت، گرما، دود، چربی، و بخار تولید شده حین آشپزی را حذف کنند، از هود ها استفاده می شود. در واقع استفاده از این تجهیزات، سبب راحتی در آشپزی شده است. به این ترتیب برخی از شرکت ها و مجموعه ها اقدام به ساخت هود آشپزخانه کرده و در مدل های مختلفی به فروش می رسانند.

سفارش ساخت هود آشپزخانه صنعتی

همانطور که گفته شد، هود های صنعتی یک سیستم تهویه هستند که در آشپزخانه رستوران ها، هتل ها، کارخانه ها، اداره ها و … استفاده می شوند. وظیفه این دستگاه ها خروج دود، بخار ها و روغن ایجاد شده از پخت و پز غذا می باشد. به این ترتیب با خروج این عوامل و جایگزین کردن آنها با اکسیژن و هوای خارج، محیط آشپزخانه تمیز، پاک و عاری از آلودگی می ماند.طراحی سفارشی هود آشپزخانه صنعتی

جنس این هود ها از ورق های استیل، آلومینیوم، فولاد و یا گالوانیزه است. اما بیشترین مصرف از ورق های استیل است که هم ضد زنگ بوده و هم توانایی استفاده در محیط های مرطوب و دارای گزمای بالا را دارند. اما ورق های آلومینیوم تنها مناسب استفاده در محیط های خشک و با رطوبت پایین کاربرد دارند. همچنین از ورق های فولادی و گالوانیزه هم در محیط هایی که میزان طبخ، گرما و رطوبت زیاد نباشد استفاده می کنند.

مجموعه آراکس لیزر با 6 سال تجربه در زمینه ارائه انواع خدمات برش کاری، خمکاری و جوشکاری فلزات، آماده دریافت سفارشات برای ساخت انواع هود آشپزخانه صنعتی می باشد.

هزینه ساخت و طراحی هود

از جمله مواردی که کارفرما به هنگام سفارش ساخت هود های صنعتی و یا خانگی به آن اشاره می کند، میزان هزینه ساخت این تجهیزات است. در ادامه مواردی که در هزینه تاثیرگذار هستند را نام می بریم:

  • متراژ آشپزخانه
  • سبک طراحی مورد نظر
  • متریال (نوع ورق استفاده شده در ساخت)

از دیگر خدمات آراکس لیزر، طراحی و ساخت انواع کیوسک فلزی به صورت سفارشی می باشد.

مشخصات فنی

فراموش نکنید که هود های صنعتی، مشخصات و ویژگی هایی دارند که در ادامه به آنها اشاره می کنیم:

  • استفاده از ورق های استیل ضد زنگ برای اسکلت
  • جنس بدنه معمولا از استیل ضد زنگ با ضخامت 0.6 تا 1 میلی متر است.
  • طراحی های پنج ضلعی یا 4 گوش و دارای ابعادی مناسب با تجهیزات داخلی آشپزخانه
  • دارای ورقه هایی شیب دار که مانع از جمع شدن روغن می شوند

آراکس لیزر

تمامی خدمات جوشکاری انوع فلزات، برش کاری و خمکاری در مجموعه آراکس لیزر با استفاده از کارشناسان مجرب و دستگاه های پیشرفته با بهره گیری از بهترین روش های نوین صنعتی صورت می گیرد. همچنین طراحی و تولید تماماً بر اساس استاندارد های روز و به صورت سفارشی انجام می شود. جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر، با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *